İKÜ - DENTADENT Staj ve İşbirliği ProtokolüT.C. İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı’nın sektör ile işbirliğini geliştirme çalışmaları sonucunda DENTADENT Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile 7 Şubat'ta staj ve İşbirliği anlaşması yapıldı. İKÜ Rektörlük makamında Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Güzel ve DENTADENT Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Genel Müdürü Namık Kemal Ayhan’ın imzaladıkları protokol ile öğrencilerimizin staj yeri çeşitliliği artırılmış oldu.

İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği Program Başkanı Öğr. Gör. Tuğba Çedikçi Fener organize ettiği anlaşma kapsamında, İstanbul Kültür Üniversitesi akademik ve idari kadro çalışanlarına DENTADENT cari fiyatları üzerinden %20 net indirim, İstanbul Kültür Üniversitesi akademik ve idari kadro çalışanlarının birinci derece yakınlarına DENTADENT cari fiyatları üzerinden %10 net indirim uygulanacak. Ayrıca İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerine %10 net indirim uygulaması yapılacak olup, İstanbul Kültür Üniversitesi akademik ve idari kadro çalışanları kurum kimlik kartları, çalışan yakınları kurum kimlik kartları ve yakınlıklarını gösterir kimlikleri, öğrenciler öğrenci kimlik kartları ile ilgili indirimlerden yararlanabileceklerdir.

Bununla birlikte, İstanbul Kültür Üniversitesi ile DENTADENT hizmet protokolü kapsamında; MUAYENE ve PANORAMİK RÖNTGEN uygulamaları ücretsiz sunulacaktır.

GERİ