Ali Sunal, İKÜ`de Ödev Olduİstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ),İletişim Sanatları Bölümü öğrencileri, 'İletişim Stratejileri' dersi kapsamında dönem projesi olarak tiyatro oyuncusu Ali Sunal için iletişim kampanyası hazırladı.

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), Sanat ve Tasarım Fakültesi, İletişim Sanatları Bölümü öğrencileri, Öğr. Gör. Berna Sağlam Naipoğlu’ndan aldıkları 'İletişim Stratejileri' dersi kapsamında, dönem projesi olarak tiyatrocu ve oyuncu Ali Sunal için bir iletişim kampanyası düzenledi. Öğrenciler hazırladıkları kampanya sunumunu, geçtiğimiz hafta Raffles Hotel’de, Ali Sunal ve bölümdeki hocalarının katıldığı bir toplantıda anlattı. 

"Araştırma Sonunda Elde Edilen Bilgi ve Önerler Belin İçin Çok Önemli"
Sunum sırasında kendisiyle ilgili araştırmaları ve sonuçları dikkatle dinleyen Sunal, araştırma sonucunda elde edilen bilgilerin ve önerilerin kendisi için ne kadar önemli olduğunu söyledi. İletişim kampanyası sunumundan keyif aldığını dile getiren Sunal, proje önerilerini ileri tarihlerde değerlendireceğini belirterek İKÜ’lü öğrencilere teşekkür etti.

 

Sunum sonunda İKÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rengin Küçükerdoğan ile İletişim Sanatları Bölüm Başkanı Prof.Dr. Işıl Zeybek, Ali Sunal’a İKÜ Atatürk kabartmalı anı tabağı takdim ederek kendisine teşekkür ettiler. 

GERİ