Son Değerlendirme Formuİstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız. 

 

İstanbul Kültür Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız. 

 


İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Hava Lojistiği Programı Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuranların son değerlendirme formu için lütfen tıklayınız.
 

 

 

 

GERİ