Doğru Tercih Yeniden YayındaDoğru Tercih, eğitim gündeminin nabzını tutan kapsamlı içeriği ve gerçeğe en yakın sonuçları sunan tercih simülasyonlarıyla yeniden yayında.

Eğitim dünyasının üyeleri için bir başvuru ve danışmanlık adresi olarak tasarlanan Doğru Tercih, ilk kez 2001’de İstanbul Kültür Üniversitesi ArGe Merkezi tarafından geliştirilmişti. Binlerce gence üniversiteye giriş sürecinde tam destek sunan Doğru Tercih, yeni profiliyle de eğitim dünyasının nabzını tutmaya devam edecek.

 

Türkiye’de tercih bilincini oluşturan ve yerleştiren ilk uygulamalardan biri olan Dogru Tercih, 2015 versiyonunda da eğitim dünyasının beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarlandı. Yalnız tercih döneminde değil yıl boyunca eğitim dünyasının yanında olmayı hedefleyen site her yıl olduğu gibi yine tercih simülasyonları konusunda oldukça iddialı. Teknik alt yapısını, onbinlerce gencin tercih danışmanlığını talebine cevap verecek şekilde güncelleyen sitedeki tercih uygulamalarını daha yakından tanımaya davetlisiniz… www.dogrutercih.com.tr

 

GERİ